Дві угорські партії Закарпаття радилися, кого підтримати на виборах

Представники українських опозиційних партій відвідують угорських політиків один за одним і обіцяють скасувати закони, які завдають шкоди нацменшинам

Дві угорські партії Закарпаття радилися,…

Про це повідомляє угорське видання HVG, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

У середу, 30 січня, у головному офісі Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді керівники двох найбільших закарпатських угорських громадських організацій (КМКС та УМДС) обговорили, кого з кандидатів підтримувати на наступних виборах на посаду президента України, що мають відбутися наприкінці березня 2019 року. Під час виборів ці громадські організації працюють як політичні партії.

У зустрічі взяв участь народний депутат України Василь Брензович.

Вибір перед представниками угорської громади Закарпаття справді стоїть нелегкий. Наразі остаточна позиція закарпатських угорців ще невідома. Представники українських опозиційних партій відвідують угорських політиків один за одним і обіцяють скасувати закони, які завдають шкоди нацменшинам. І люди, які стоять біля Петра Порошенка, також обіцяють це угорцям.

Видання HVG цитує слова заступника голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля Ярослава Галаса: "Ніколи ще не було стільки надано уваги і впливу для закарпатських угорців, як під час керування Геннадія Москаля. Якщо ж Порошенко не переможе, то Москаль повинен буде піти, а угорці опиняться у не надто добрій опозиції".

Дискусія буде продовжена найближчим часом.

Читайте також: На Закарпатті побільшало білбордів кандидатів у президенти без вихідних даних

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook