Два найбільші міста Закарпаття долучаться до міжнародного колядницького флешмобу

Організатори запрошують всі фестивалі, що проходитимуть цими днями, творчі колективи і кожну небайдужу людину взяти участь у святковій акції

Два найбільші міста Закарпаття долучатьс…

"Нова радість стала" - одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "PMG.ua".

Саме її три роки тому обрали для всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів "Вертеп-фест", що проходить у Харкові напередодні Старого нового року. Вони поставили собі амбітну мету - зробити так, щоб у святкові дні "Нову радість" заспівала вся країна.

У цьому році акція відбудеться 12 січня о 14:30. У Мукачево співати колядку будуть у парку Перемоги, а в Ужгороді на площі Народній, перед будівлею Закарпатської ОДА

У перший рік акції – у 2017 році, – в ній приймали участь три міста, в 2018 до них додалися ще три, а в 2019 до участі вже долучилося 30 міст та п'ять країн – Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина. Організатори запрошують всі фестивалі, що проходитимуть цими днями, творчі колективи і кожну небайдужу людину взяти участь у всеукраїнській акції.

Нагадаємо, фестивальний сезон-2019 на Закарпатті відкриває міжнародний фестиваль "Василля".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook