Дублери "Минаю" переграли однолітків з "Олімпіка"

Журналіст регіональної редакції Depo.Закарпаття
Дублери "Минаю" переграли однолітків з "…

"Минай"  U-21 здобуває перемогу. На домашньому стадіоні футболісти здолали дублерів донецького "Олімпіка". Про це повідомляє інформацінйи відділ ФК "Минай". Ця перемога стала для молодих минайців третьої у сезоні, пише Depo.Закарпаття.

Матч закінчився із рахунком 2:1. Закарпатці забили по одному м'ячу за кожен тайм, натомість пропустили наприкінці гри.

Наступну гру дублери "Минаю" зіграють проти однолітків з "Динамо" у Києві.

Нагадаємо, ФК "Минай" потрапив до рейтингу кращих команд Європи. Клуб із Закарпаття потрапив до четвертої сотні рейтингу, проте у клубі вважають це хорошим досягненням для команди, яка тільки 2,5 роки виступає на професійній арені.