UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дослідники представили новий вид безпечного пластику

Новий вид пластика показує відмінні властивості своєї переробки

Дослідники представили новий вид безпечн…

Фахівці з Університету Берклі представили свою нову унікальну розробку - йдеться про новий вид стійкого і багатофункціонального пластика PDK, який має високий ступінь переробки без втрати свого якості і молекулярної цілісності, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "1informer.com". Цей пластик є полі-дікетоенамін і досить експериментальним з'єднанням, з яким продовжують працювати розробники з метою зробити його ще більш стійким і цілісним - однак попередні результати вже продемонстрували, що цей вид пластика показує відмінні властивості своєї переробки.

На даний момент найбільш поширений в світі тип пластика під назвою PET-пластик переробляється лише в дуже малому ступені - близько 20% від загального його обсягу виробництва. Настільки низьку показник переробки пояснюється тим, що в його основі знаходиться величезна кількість додаткових барвників і хімічних сполук, які так чи інакше впливають на цілісність матеріалу, коли він переробляється на молекулярному рівні, не дозволяючи йому зберегти початковий рівень стійкості і цілісності.

Щоб вирішити цю проблему, фахівці з Університету Берклі оформили власний варіант пластика, який має помітно вищий рівень своєї переробки - PDK-пластик, таким чином, стає дійсно цікавим і незвичним для застосування в самих різних сферах, і при цьому не вимагає додавання до себе різних сторонніх хімічних сполук і елементів, що робить його справді стійким і хорошим кандидатом на подальшу переробку - що непогано допомагає екологічної ситуації.

Варто відзначити той факт, що PDK-пластик є дійсно цікавим варіантом пластика, оскільки попередні результати тестувань, пов'язаних з ним, показують, що його можна видозмінювати самими різними способами і перетворювати майже в усі що завгодно, а це є дійсно багатообіцяючим експериментом. 

Нагадаємо, вчені створили тканину, яка світиться і не боїться води.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme