До ліквідації аварії на ужгородському водозаборі залучили ДСНС (ФОТО)

Зворотним потоком води з водогону було підтоплено машинний зал насосної станції, що й спричинило зупинку водозабору

Про це повідомили в адміністраціі ужгородського водоканалу, пише Depo.Закарпаття.

Над ліквідацією аварії працюють дві одиниці техніки ДСНС, дві пересувні відкачувальні насосні станції водоканалу, бригади слюсарів дільниці водопровідної мережі, служба енергетиків підприємства та черговий обслуговуючий персонал водозабору.

Водозабір "Минай" запрацював у 80-ті роки минулого століття. Роботи із заміни запірно-регулюючої арматури та технологічних трубопроводів насосної станції водозабору, які були передбачені проектом реконструкції у 2004 році, не проводилися у зв'язку з великим обсягом фінансування та відсутністю необхідних коштів в бюджеті. Згідно з державною експертизою, кошторисна вартість проекту у перерахунку на 2016 рік складала 31,6 млн грн. Востаннє роботи за цим проектом частково проводились у 2007-2008 роках. З того часу через відсутність бюджетного фінансування проект не реалізовувався.

Роботи із ліквідації аварійної ситуації проводяться безперервно до їх повного завершення.

Як повідомили в управлінні ДСНС України в Закарпатській області, рятувальники Ужгорода спільно із працівниками КП "Водоканал" підвозять питну та технічну воду для потреб об'єктів соціальної сфери та мешканців обласного центру.
Організовано підвіз води для Закарпатської обласної станції переливання крові та Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака.

Нагадаємо, сьогодні, 24 жовтня, приблизно між 2:00 та 3:00, під час робіт із зміни обладнання на водозаборі "Минай" сталася непередбачувана аварійна ситуація.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття