Дні українського кіно у Берегові розпочалися з "Кіборгів"

Непересічною подією стала участь у відкритті актора Романа Ясинівського, виконавця однієї з головних ролей у фільмі "Кіборги"

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на Вeregovo.today.

10 жовтня в Берегові, в Будинку культури, розпочався Фестиваль "Дні українського кіно".

Проект організований найдавнішим в Україні Київським міжнародним кінофестивалем "Молодість" за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Перед показом фільму "Кіборги", котрим було вирішено розпочинати Фестиваль, у фойє Будинку культури відбулася прес-конференція – для присутніх представників мас-медіа, місцевої влади та небайдужих до кіномистецтва берегівчан.

Проект "Дні українського кіно" був задуманий минулого року, а в цьогоріч було вирішено провести його в двох містах країни - Берегово та Сторожинець (Буковина). Міста вибирали за головною ознакою – відсутність кінотеатру. Бо це велика проблема - в країні є всього близько 500 кінозалів і менше 200 кінотеатрів.

Подією стала участь у відкритті актора Романа Ясинівського, виконавця однієї з головних ролей у фільмі "Кіборги", який презентував фільм короткою оповіддю перед сеансом, і взяв участь у фотосесії з місцевими глядачками опісля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття