Для дитячої хірургії Ужгородської міськлікарні придбали нове обладнання (ФОТО)

У лікарні постійно удосконалюють тактику лікування хворих, успішно проводять і лапароскопічні операції

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Ужгородської міськради.

У відділенні дитячої хірургії Ужгородської центральної міської клінічної лікарні встановили нове сучасне обладнання німецького виробництва – ендоскопічну систему з високочастотним електрохірургічним апаратом експертного класу та комплексом інструментів і аксесуарів. Вартість медичної апаратури – 3 млн. 759 тис. 500 грн. Вдалося її придбати завдяки субвенції з державного бюджету у сумі 3 млн. 650 тис. грн., решту дофінансували з бюджету Ужгорода.

За словами головного лікаря закладу Івана Кураха, у лікарні постійно удосконалюють тактику лікування хворих, успішно проводять і лапароскопічні операції. Перевагами останніх є малотравматичність, скорочення терміну перебування хворого у стаціонарі, короткий реабілітаційний період.

У 2016 році для дорослої хірургії ужгородської міської лікарні за кошти міського бюджету придбали лапароскопічне обладнання цього ж німецького виробника, витратили на це 3 млн. 330 тис. грн. За цей час воно себе чудово зарекомендувало, тому шукали можливість придбання апаратури саме цього виробника вже у дитячу хірургію. До цього часу, хоч відповідні фахівці і є, проводити такі втручання зовсім маленьким дітям не могли, бо "доросле" обладнання для цього не підходило. Зараз робитимуть лапароскопію і малечі.

Читайте також: Закарпатські волонтери передали медичне обладнання обласні дитячій лікарні

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття