UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Закарпатка на інвалідному візку підкорила Говерлу

Ідея інклюзивного походу у виноградівських благодійників з’явилася ще рік тому, їх надихнули львів’яни, які здійснюють такі походи за допомогою спеціально обладнаного візка іноземного виробництва "джульєтки"

Закарпатка на інвалідному візку підкорил…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на invak.info.

У День Незалежності України, 24 серпня, благодійники і волонтери з Виноградова здійснили мрію Надії Танчинець: вона побачила країну з найвищої її карпатської вершини – гори Говерли.

19-річна Надійка особлива дівчина. Все своє життя через хворобу вона пересувається за допомогою інвалідного візка. Але хвороба ніяк не заважає їй залишатися активною та життєрадісною. "Ми завжди все робили для того, щоб наша донечка почувалася такою, як всі, – каже мама Надійки Оксана. – Тому вона має багато друзів, її всі знають".

Ідея інклюзивного походу у виноградівських благодійників з’явилася ще рік тому, їх надихнули львів’яни, які здійснюють такі походи за допомогою спеціально обладнаного візка іноземного виробництва "джульєтки".

"Щиро радію, що виноградівці відгукнулися на нашу ідею і допомогли здійснити мрію Надійки. Адже без дужих чоловічих рук це було б неможливо, а так у нас все вийшло якнайкраще", – розповідає волонтер Фонду Олена Мудра.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook