UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дитячій лікарні в Ужгороді купили нове сучасне медобладнання

Після початку пандемії коронавірусу із міського бюджету на підтримку медичної галузі із міського бюджету виділили понад 12 мільйонів гривень

Дитячій лікарні в Ужгороді купили нове с…

Нове сучасне медичне обладнання майже на 3,4 мільйони гривень закупили в Ужгородську центральну міську клінічну лікарню за кошти міського бюджету, повідомили Depo.Закарпаття в Ужгородській міськраді.

Це – 2 апарати штучної вентиляції легень, 4 монітори пацієнта, імуноферментний аналізатор, аналізатор критичних станів, 6 кисневих концентраторів, 5 бактерицидних ламп.

У лікарні – дві реанімації, одну з них, у зв’язку з пандемією коронавірусу, перепрофілювали для хворих з важким перебігом COVID-19. Нові апарати встановили у загальному реанімаційному відділенні. Вони використовуються під час операцій та після них, є поєднанням інноваційних технологій, якості та багатофункціональності.

На моніторах апаратів відображаються основні показники життєво-важливих функцій пацієнтів, є можливість підключення додаткових модулів. Газові анестетики, що використовуються в цих апаратах, є загальновідомими, схожими на вже наявні в лікарні подібної комплектації, хоч і нижчого класу, які пропрацювали на сьогодні понад 10 тисяч годин. Загалом лікарня має зараз 13 апаратів ШВЛ, деякі з них, правда, досить давно використовуються.

Коли до лікарні привозять ургентних хворих – після нещасних випадків, ДТП, їм потрібно швидко надати допомогу, ІФА-аналізатор дає можливість за короткий час визначити чи має пацієнт COVID-19. Щодня проводять до 70 таких діагностувань.

Після початку пандемії коронавірусу із міського бюджету на підтримку медичної галузі із міського бюджету виділили понад 12 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"