ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діаметр Солотвинського провалля збільшується. Київ мовчить...

Ситуацію, що зараз склалася в Солотвині, селищний голова охарактеризував як стабільно важку
Depo.
30 квітня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Діаметр Солотвинського провалля збільшується. Київ мовчить...
Діаметр Солотвинського провалля збільшується. Київ мовчить...

Як розповів Солотвинський селищний голова Юрій Ухаль, провалля трохи збільшилось. Ґрунт починає осідати, і через це краї утворення зсуваються, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на  GalagovTV.

"Це провалля набирає природного нахилу. Адже коли утворилась величезна яма, краї були майже рівні, а зараз вже похилі. Відповідно, і діаметр провалля збільшився. Ще трохи краї розмило дощами. У Солотвино приїздили дві комісії: спочатку з Тячівської райради, а згодом із Закарпатської обласної адміністрації. На позачерговому засіданні райради депутати звернулися до Кабміну, Президента України та Верховної Ради, аби вони допомогли вирішити цю проблему. В першу чергу потрібні кошти для консервації солерудника. А це - приблизно 300 мільйонів гривень. Наскільки мені відомо, поки відповідь із Києва не надходила".

Також Юрій Ухаль розповів, що територію провалля обгородили, тож мешканцям селища перекрили доступ до нього.

Нагадаємо, 16 квітня біля Солотвинського водоканалу по вул. Воз'єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м. Про щоденне збільшення провалля повідомляють і користувачі у мережі Фейсбук.