ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Держава відхрещується від загиблого в АТО закарпатського героя (ВІДЕО)

Минуло 4 місяці відтоді, як жителі Міжгірського Негровця попрощалися з героєм АТО – Василем Росохою
Depo.
25 червня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua
Держава відхрещується від загиблого в АТО закарпатського героя (ВІДЕО)
Держава відхрещується від загиблого в АТО закарпатського героя (ВІДЕО)

Хлопець ніс службу на Маріупольському напрямку у складі добровольчого батальйону "Свята Марія", де й загинув. Утім держава не поспішає допомогти родині з виплатою, відхрещуючись від бійця, пише Закарпаття.depo.ua.

Боєць з позивним "Тихий" був улюбленцем свого загону. 22-річний юнак не став сидіти вдома та дивитися новини зі Східних рубежів. Натомість зібрався і записався добровольцем у батальйон "Свята Марія". Зараз це структурний підрозділ МВС, втім коли сталася трагедія, яка забрала життя юнака не всі папери і моменти були узгоджені. Саме через такі формальності родина бійця не може отримати матеріальну допомогу.

Аби вирішити проблему, родина бійця, каже голова районної ради, оббивала чимало чиновницьких порогів. Однак чіткої та позитивної відповіді не дає ніхто.

Відсутність підтверджуючих документів у теках МВС, каже Іван Ярема, швидше всього пояснюється загостренням протистояння на Донбасі. Адже Василь Росоха неодноразово просив батьків у короткі строки направити йому всі затребувані в батальйоні документи. Він їх отримав і був офіційно зареєстрований у лавах "Святої Марії". А потім його не стало. Зараз в районі організували цілий рух на підтримку родини і визнання Василя Росохи учасником бойових дій.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua