Депутати облради затвердили програму "Турбота" на найближчі три роки

Департамент соціального захисту населення ОДА має поінформувати обласну раду про хід виконання Програми щороку до 1 березня

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

Під час 13-ї сесії облради затвердили Регіональну програму "Турбота" щодо посилення соціального захисту громадян на 2019–2021 роки. Програма підтримує малозабезпечених, непрацездатних, важкохворих громадян, багатодітних і неповних сімей, громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, у тому числі дітей з інвалідністю, а також учасників антитерористичної операції минулих років, бійців-добровольців, з числа мешканців Закарпатської області, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на Сході України, поранених, травмованих учасників АТО та операції Об'єднаних сил (або одного з членів їх сімей), сімей загиблих (померлих) мешканців Закарпатської області – учасників АТО та операції Об'єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, інших громадян, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують соціальної підтримки; фінансову підтримку громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, інших громадських об'єднань; фінансування інших заходів соціального захисту населення області.

Матеріальна допомога надається на підставі заяв громадян, поданих через обласну державну адміністрацію, обласну раду, депутатів обласної ради, а також на підставі розпоряджень голови ОДА та розпоряджень голови облради. Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів, передбачених для її реалізації в обласному бюджеті на відповідний бюджетний період. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 63426,6 тис. гривень, в тому числі: у 2019 році – 20617,2 тис. гривень, у 2020 році – 21142,2 тис. гривень, у 2021 році – 21667,2 тис. гривень

Департамент соціального захисту населення ОДА має поінформувати обласну раду про хід виконання Програми щороку до 1 березня.

Нагадаємо, що депутати облради на останній сесії 2018-го року прийняли Програму, виконання якої дозволить підвищити спроможність регіону конкурувати на внутрішньому та на зовнішньому ринках товарами, послугами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття