ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати облради затвердили програму "Турбота" на найближчі три роки

Департамент соціального захисту населення ОДА має поінформувати обласну раду про хід виконання Програми щороку до 1 березня

Depo.
9 січня 2019 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

Під час 13-ї сесії облради затвердили Регіональну програму "Турбота" щодо посилення соціального захисту громадян на 2019–2021 роки. Програма підтримує малозабезпечених, непрацездатних, важкохворих громадян, багатодітних і неповних сімей, громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, у тому числі дітей з інвалідністю, а також учасників антитерористичної операції минулих років, бійців-добровольців, з числа мешканців Закарпатської області, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на Сході України, поранених, травмованих учасників АТО та операції Об'єднаних сил (або одного з членів їх сімей), сімей загиблих (померлих) мешканців Закарпатської області – учасників АТО та операції Об'єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, інших громадян, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують соціальної підтримки; фінансову підтримку громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, інших громадських об'єднань; фінансування інших заходів соціального захисту населення області.

Матеріальна допомога надається на підставі заяв громадян, поданих через обласну державну адміністрацію, обласну раду, депутатів обласної ради, а також на підставі розпоряджень голови ОДА та розпоряджень голови облради. Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів, передбачених для її реалізації в обласному бюджеті на відповідний бюджетний період. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 63426,6 тис. гривень, в тому числі: у 2019 році – 20617,2 тис. гривень, у 2020 році – 21142,2 тис. гривень, у 2021 році – 21667,2 тис. гривень

Департамент соціального захисту населення ОДА має поінформувати обласну раду про хід виконання Програми щороку до 1 березня.

Нагадаємо, що депутати облради на останній сесії 2018-го року прийняли Програму, виконання якої дозволить підвищити спроможність регіону конкурувати на внутрішньому та на зовнішньому ринках товарами, послугами.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook