ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати облради просять гроші для сільської школи та клубу на Ужгородщині

Обласні обранці переймаються життям самоврядних територій та їхніх громад

Depo.
14 червня 2018 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

У ході першого пленарного засідання 11-ї сесії облради фракція КМКС традиційно активно використала інструмент уболівання за край та його жителів і подала декілька колективних депутатських запитів. В одному з них йдеться про необхідність виділення коштів у сумі 500 тис. грн для придбання шкільного інвентарю для ЗОШ І-ІІІ ст. с.Велика Добронь Ужгородського району. Як наголошують депутати, школа, де сьогодні навчається 700 дітей, побудована у 1977 році і навчальні кабінети на 80 відсотків укомплектовані інвентарем того періоду.

В іншому запиті вони просять виділити кошти у сумі 95 тис грн на придбання комп'ютерної техніки для Будинку культури с. Тисаашвань, що також на Ужгородщині.

В наступному запиті депутати на підставі звернення Батівської селищної ради Берегівського району та інших територіальних громад краю щодо необхідності внесення змін до Податкового кодексу України в частині скасування податкових пільг, наданих за рахунок місцевих податків окремим суб'єктам господарювання без відповідної компенсації з Держбюджету. Цю ініціативу підтримано в сесійній залі та даний документ скеровано в облдержадміністрацію для підготовки відповідного проекту.

Ще один запит фракції стосувався питання визнання природних територій Берегівського району курортними територіями місцевого значення. Підставою є наявність на ній природно-лікувальних ресурсів, необхідної інфраструктури для їх експлуатації та організації лікування людей.

Нагадаємо, що на сесії було підтримано цілий ряд інших депутатських запитів.

Читайте також: Визнання добровольців і чергове "угорське" питання: Що вирішували закарпатські депутати на сесії

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook