UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати облради готуються до другого пленарного засідання 12 сесії

Друге  пленарне засідання 12 сесії Закарпатської облради  планується провести  27 вересня  

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

Сьогодні, 18 вересня депутати обласної ради розпочали обговорення матеріалів та проектів рішень до порядку денного другого пленарного засідання 12 сесії облради, яке планується провести 27 вересня ц. р. То ж своє засідання провела комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Михайло Софілканич. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Петро Грицик. Комісія традиційно відповідально та фахово підійшла до розгляду профільних питань, листів та звернень, які надійшли на її адресу.

Було обговорено внесення змін до Програми "Турбота" щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 роки, де акцентувалась увага на питаннях реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, фінансування інших заходів щодо вшанування пам'яті загиблих учасників АТО та популяризація героїзму захисників Вітчизни. Цим документом перерозподіляються видатки на надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю та ветеранів, учасників бойових дій антитерористичної операції, що сприяють вирішенню соціально-важливих проблем мешканцям області, які потребують підтримки.

Депутати погодили виділення Ужгородській філії громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО" з обласного бюджету на 2018 рік 10 тис грн, а Громадській організації "Українська асоціація інвалідів антитерористичної операції в Закарпатській області" - 70 тис грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook