Де в Ужгороді цього тижня виключатимуть електроенергію

У місті проводитимуться планові роботи, тому можливі відключення електроенергії

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на ПрАТ "Закарпаттяобленерго".  Планові роботи в Ужгороді триватимуть з 9:00 до 17:00 впродовж тижня, з 11 до 15 березня, і можливі у зв’язку з цим відключення електроенергії.

Сьогодні, 11 березня, через реконструкцію повітряних ліній електропередач можливі перебої зі світлом на вулицях Дайбозькій та Винничній. Крім того, анонсують перебої електропостачання нині та завтра на вул. Івана Франка, Яна Гуса, Івана Павлова, площі Лаборця (частково).

Також у вівторок, 12 березня, через роботи на трансформаторній підстанції тимчасове відключення електроенергії можливе на вулицях Глибокій, Магнолій, Золотистій, Андрія Палая, Українській, Будителів (частково), провулку Університетському (гуртожитки УжНУ).

У середу, 13 березня, ремонтуватимуть трансформаторну підстанцію на вулиці Бориса Тлехаса. Цього ж і наступного дня, у четвер, 14 березня, перебої зі світлом можливі на Електрозаводській, Івана Панкевича, Руській, Лесі Українки.

Також у четвер через капремонт на трансформаторній підстанції будуть перебої світла на вул. Вірменській, Кавказькій, Дагестанській.

У п’ятницю, 15 березня, через ремонтні роботи можливе тимчасове відключення електроенергії на вулиці Перемоги (від вул. Вілмоша Ковача до Олександра Капуша), Українській, Олександра Можайського (приватний сектор), провулку Сергія Лапонога.

Нагадаємо, у центрі Ужгорода на кількох ділянках перекриють рух транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття