Де в Ужгороді протягом тижня не буде світла

Протягом тижня в обласному центрі можливе відключення електроенергії

Кол-центр ПАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про чергові роботи в Ужгороді і можливі у зв'язку з цим відключення електроенергії з 9:00 до 17:00, пише Depo.Закарпаття.

Зокрема, сьогодні, 3 грудня, усуватимуть аварійний дефект на закритій трансформаторній підстанції: можливе відключення світла на вулицях Марії Заньковецької, Іштвана Сечені, поблизу ЗОШ №12, №15; здійснюватимуть монтаж будинкових вводів на трансформаторній підстанції на вулиці Ізумрудній. Замінюватимуть деталі на підстанції на вулицях Кошицькій та Глибокій.

Завтра, 4 грудня, монтуватимуть будинкові вводи на трансформаторній підстанції на вулиці Івана Шишкіна. На вулицях Дмитра Донського, Вілмоша Ковача, Леоніда Говорова, площі Едмунда Егана, Богдана Хмельницького, замінюватимуть рубильник на трансформаторній підстанції.

У середу, 5 грудня, обрізатимуть гілки сухих дерев під лініями електропередач на вулиці Далекій та у провулку Туристичному. На вулицях Оноківській, Івана Котляревського, Ісака Дунаєвського, академіка Грабаря, Шахтарів – ремонтуватимуть трансформаторні підстанції.

У четвер, 6 грудня, мінятимуть комірки у трансформаторній підстанції, можливе відключення світла на вулицях Юлії Жемайте, Степана Добоша, 7, Бічній, "Укрсиббанку". На вулицях Українській, Антонівській та Будителів обрізатимуть дерева під лініями електропередач.

У п'ятницю, 7 грудня, на вулицях Оноківській, Івана Котляревського, Канальній – ремонтуватимуть трансформаторну підстанцію.

Нагадаємо, ужгородський еколог у вільний час прибирає вулиці міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття