Де в Ужгороді цього тижня не буде світла

"Закарпаттяобленерго" проводитиме планові роботи в Ужгороді цього тижня

Кол-центр ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про чергові планові роботи в Ужгороді цього тижня з 9:00 до 17:00 і можливі у зв'язку з цим відключення електроенергії, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 21 січня, проводять реконструкцію повітряних ліній електропередач на вулицях Августина Волошина, Поліни Осипенко, Михайла Салтикова-Щедріна, Загорській, Остапа Вишні, Абрикосовій, Малиновій, Яблуневій, Прорізній, Грушевій, Івана Свиди, Софії Русової, Бели Бартока, Павела Йосифа Шафарика, Марійки Підгірянки, Миколи Бажана.

У вівторок, 22 січня, ремонтуватимуть транспортні підстанції, у зв'язку з чим світла може не бути на вулицях Ектрозаводській, Івана Панкевича, Швабській, Юлії Жемайте, Володимерській, провулках Зв'язківців та Соляному.

У середу, 23 січня, через роботи на транспортних підстанціях можливі перебої постачання електроенергії на вулицях Івана Мічуріна, Дружній, Братів Бращайків, Польовій, Марії Заньковецької, Східній, Олекси Бор канюка, Івана Лобачевського, на територія заводу "Більшовик".

У четвер, 24 січня, планують реконструкцію повітряних ліній на вулицях Володимира Федаки, Івана Маргітича.

Нагадаємо, у вівторок в центрі Ужгорода буде обмежено рух транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття