Де і коли в Ужгороді протягом тижня не буде світла

Упродовж тижня, з 25 лютого до 1 березня, можливі відключення електроенергії з 9:00 до 17:00

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про чергові планові роботи в Ужгороді впродовж тижня, з 25 лютого до 1 березня, і можливі у зв’язку з цим відключення електроенергії з 9:00 до 17:00, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 25 лютого, через поточний ремонт на трансформаторній підстанції перебої світла можливі на вулицях Зеленій, Українській, Олександра Можайського, а через обрізку дерев – на вул. Степана Разіна, Січових Стрільців, 128-ї Бригади, Данила Галицького, Олександра Блистіва, 18, 20, Електрозаводській, Підградській, Шумній (біля стадіону "Спартак").

Завтра, 26 лютого, обрізатимуть гілки дерев над лініями електропередач на вулиці Героїв Крут, через що також можливі перебої світла на вул. Спартака, Василя Комендаря (від вул. Василя Сурикова до Олександра Бородіна).

26-27 лютого через капремонт на трансформаторній підстанції можливі відключення електроенергії на вулицях Василя Сурикова, Дубовій, 8-го Березня (приватний сектор).

У середу, 27 лютого, обрізатимуть гілки дерев біля трансформаторної підстанції на Загорській, а 28 лютого–1 березня – на вул. Івана Франка та Івана Павлова, що спричинить тимчасову відсутність електропостачання й на вул. Яна Гуса та площі Князя Лаборця.

Крім того, 28 лютого плануються роботи на трансформаторній підстанції, що вплинуть на електропостачання на вул. Антонія Годинки, Братів Тобілевичів, Комунальників.

Нагадаємо, сьогодні в Новому районі Ужгорода нема води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття