UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

COVID-19: На Закарпатті переповнені лікарні першої хвилі

Погіршення епідситуації призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих із важким протіканням недуги

COVID-19: На Закарпатті переповнені ліка…
Фото: Олександр Хоменко

Про це повідомив головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк, пише Depo.Закарапття з посиланням на пресслужбу Ужгородської міської ради.

Поляк зазначив, що погіршення епідситуації призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих із важким протіканням недуги: "Щодо лікарень першої хвилі – реанімаційні відділення всі переповнені, тобто важких хворих у рази збільшилося. Стосується не лише ситуації в Ужгороді. Усі лікарні першої хвилі майже повністю заповнені. Одужання хворих проходить не так швидко, як би хотілося, щодня виписуємо невелику кількість пацієнтів".

Зокрема, за словами медика, переповненість лікарень фіксують і в Іршавському, Хустському, Свалявському районах. "На сьогоднішній ранок у лікарнях першої хвилі було 179 хворих, учора виписано лише 11 хворих. Значить, можемо прийняти приблизно таку ж кількість", - підсумував Михайло Поляк.

Завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України" Вікторія Тимчик наголосила, що вже два тижні на Закарпатті фіксують антиреконди не тільки щодо кількості захворілих, а й кількості летальних випадків. Так, цього тижня за один день зареєстрували 5 летальних випадків, нема жодного району в області, де ситуація була б більш-менш спокійна.

"Це все створює додаткове навантаження не тільки на заклади охорони здоров'я, а й на мережу амбулаторій. Зараз в області діє 5 лабораторій, де проводять ПЛР-тести. Таким методом мають тестуватися хворі із симптомами коронавірусу, з пневмоніями, контактні і підозрілі випадки, а також хворі, які потребують планової госпіталізації або оперативного втручання і мають імуносупресію. Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України концентрується саме на таких випадках. Інші категорії осіб повинні обстежуватися методом ІФА на виявлення імуноглобулінів: медичні працівники - раз на 14 днів, інші, наприклад, силові структури, поліція, СБУ, - раз на місяць", - зазначила Вікторія Тимчик.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я відвідає Закарпаття через ріст захворюваності на COVID-19 у регіоні.

Читайте також: Закарпаттю послаблений карантин поки "не світить": Що відбувається (ХРОНІКА)

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme