ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цьогоріч уже понад сім тисяч закарпатців отримали ID-картки

З метою пріоритетного документування молодих людей громадянським паспортом, міграційна служба області збільшила кількість прийомних годин у рамках Днів школи

Depo.
15 лютого 2018 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак, пише Depo.Закарпаття.

Цього року для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов'язковою є наявність паспорта громадянина України (ID-картки). Тепер норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16 років, скасована. Зміни відбулись згідно з вимогами чинного законодавства, коли паспорт громадянина України (ID картка) є обов'язковим документом для особи, яка досягла 14-річного віку.

Міграційна служба області збільшила кількість прийомних годин у рамках Днів школи. Відбулися зустрічі з представниками місцевих відділів освіти, дирекцією шкіл. Обговорювалися питання щодо організації прийому учнів в територіальних підрозділах міграційної служби в окремо встановлені години. Перелік документів, необхідних для оформлення пластикового паспорта, зведений до мінімуму – свідоцтво про народження, паспорти батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код. Послуга для юних заявників є безкоштовною.

З початку цього року на Закарпатті оформлено понад 7 з половиною тисяч паспортів громадянина України у формі ID –картки, третина з них – неповнолітнім.

Нагадаємо, що учасники ЗНО, які з поважних причин не змогли зареєструватися на здачу в основний період, зможуть це зробити в додатковій сесії 3 - 21 травня.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook