ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО)

Політична та економічна ситуація України змінила туристичні потоки мешканців нашої держави. Українці все більше звертають уваги на подорожі власною країною
Depo.
13 травня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО)
Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО)

Фахівці - туризмознавці визначили кілька популярних напрямків, які привертають увагу і туристів і місцевих жителів, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Prozak.

Серед них:
- Винні та гастрономічні фестивалі. Загалом мають дуже багато подібних ознак та продукції, яку на них пропонують. Однак, кількість гостей на даних заходах завжди перебільшує прогнози.
- Фестиваль "Селиська співанка", який проходить раз на два роки на свято Петра й Павла у селі Нижнє Селище Хустського району. Фестиваль покликаний популяризувати народні традиції та мелодії як району так і Закарпаття.
- Night-ride, хоч і не є фестивалем, але цей захід фахівець також виокремив як окремий напрямок розвитку. Night-ride дав вагомий поштовх у розвитку велокультури Ужгорода та Закарпаття в цілому.


Туризмознавець Федір Шандор виокремив наступні ТОП - 10 фестивалів та анімаційних атракцій, які заслуговують окремої уваги:

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 1

1. с. Геча "Фестиваль гентешів" - фестиваль різників свиней, що відбувається у Берегівському районі, визначає найвправніших умільців цієї справи. Гості свята можуть подивитись на весь процес приготування свинячого м'яса та скуштувати національні угорські страви зі свинини.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 2

2. м. Мукачево "Червене вино" - щорічний фестиваль молодого вина, який відбувається напередодні Старого Нового Року, де визначають найкращих виноробів області.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 3

3. м. Ужгород "Сакура фест" - комплекс заходів, які влаштовуються протягом цвітіння дерева сакури.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 4

4. Туристичний комплекс Воєводино "Івана Купала" - свято для дорослих та дітей, яке щорічно відбувається у липні з усіма традиціями Купальської ночі.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 5

5. м. Ужгород "Ужгородська регата" - на один день Уж перетворюється на судноплавну річку, а десятки команд змагаються на саморобних суднах за головний приз Ужгородської регати.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 6

6. смт. Чинадієво "Срібний татош" - фестиваль середньовічної культури, який проходить на території замку Сент-Міклош: лицарські бої, середньовічні танці та мелодії, виступи музичних гуртів - все це створює неймовірно містичну атмосферу давньої культури.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 7

7. Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино "Фестиваль бограчу" - команди кухарів змагаються у приготуванні вельми популярної угорської страви - бограча, а гості насолоджуються музичним концертом та купанням у цілющих мінеральних водох.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 8

8. Студентська республіка Закарпаття - захід, який триває декілька днів і збирає найактивнішу молодь Закарпаття. Студенти живуть у палатках та беруть участь у різноманітних конкурсах, забавах та дискотеці під відкритим небом.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 9

9. м. Ужгород "Ужгородська Палачінта" - фестиваль присвячений популярним млинцям Закарпаття, які жителі полюбляють смакувати з різноманітними начинками: варення, м'ясо, гриби тощо.

 

Чому варто відвідати найзахіднішу область: ТОП-10 фестивалів Закарпаття (ФОТО) - фото 10

10. м. Ужгород "Парад Миколайчиків" - захід, який відбувається кожного року на день св. Миколая, а саме - 19 грудня. Більше сотні маленьких та дорослих Миколайчиків у тематичних костюмах роздають цукерки жителям міста та водять хороводи біля головної ялинки.