Прикмети 26 липня: Чому у день архангела Гавриїла треба добряче попрацювати

До цього часу поспівало жито і починало хилити стебла до землі. Люди проводили багато часу в полі, вдома практично ніхто не сидів

Прикмети 26 липня: Чому у день архангела…

У церкві 26 липня згадують великого благовісника – архангела Гавриїла. Ім'я цього янгола означає "Всевишній - сила моя". Він шанується вірянами, як той, хто відкриває людям Божественні знання і приносить добрі звістки.

Архангел Гавриїл шанується як один з найголовніших ангелів і кілька разів згадується в Біблії. Саме Гавриїл провістив пророкові Даниїлу, як складеться доля єврейського народу, повідомив Марії про народження Христа. Гавриїл протягом всього свого життя перебував поруч з Марією і охороняв її. Йосипу, чоловікові Богородиці, він явився для того, щоб попередити про небезпеку, яка загрожувала Ісусу, коли Ірод вирішив знищити всіх немовлят у місті. З Архангелом Гавриїлом також зустрічався і сам Ісус, коли був у Гефсиманському саду і просив зміцнення духу, сил, щоб перенести муки і страждання. Також саме від Архангела Гавриїла отримали звістку про воскресіння Ісуса дружини-мироносиці.

На іконах, за традицією, у руках ангела малюється лілія, розквітла гілка або запалений ліхтар, як символ тієї доброї новини яку він приносить.

До цього часу поспіває жито і починає хилити стебла до землі. Люди проводили багато часу в полі, вдома практично ніхто не сидів. Раділи, якщо 26 липня стояла добра, ясна погода, оскільки волога негативно впливала на скошене сіно - воно починало загнивати. Тому намагалися його якомога швидше прибрати з полів, віднести до комори та забезпечити захист від вологості.

Народні прикмети на 26 липня

Тепла та сонячна погода - осінь буде тривалою, і холоди прийдуть нескоро

Дощовий день 26 липня - зима буде морозною і сніжною

Граки у зграї збираються - ознака того, що скоро настане осінь

Нагадаємо, у що раніше вірили люди, і якими були традиції 25 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"