ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновники Хустської ОДА можуть "сісти" років на п'ять

Хустською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження
Depo.
25 січня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua
Чиновники Хустської ОДА можуть "сісти" років на п
Чиновники Хустської ОДА можуть "сісти" років на п'ять

Як повідомили Depo.Закарпаття в прес-службі прокуратури, справу відкрито стосовно службових осіб комітету з конкурсних торгів відділу освіти Хустської РДА, за фактом зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення.

Встановлено, що протягом 2015 року комітетом з конкурсних торгів відділу освіти Хустської РДА проводилися дві процедури конкурсних торгів із закупівлі вугілля бурого (лігніту), масою 1360 тон та масою 200 тон, у обох з яких брало участь одне і те ж ТзОВ.

Вимогами документації обох вищевказаних конкурсних торгів було передбачено надання учасником торгів сертифіката якості вугілля, яке повинно відповідати певним вимогам, визначеним у документаціях торгів.

На участь у обох вищенаведених торгах вказане ТзОВ подало аналогічні сертифікати якості, які не відповідають вимогам конкурсної документації. Проте, в першому випадку, підприємству було правомірно відмовлено в участі у процедурі закупівлі. Однак, в іншому конкурсі, всупереч невідповідності вимогам конкурсної документаціїї, учасника допустили до конкурсу, який він в подальшому і виграв, та уклав з відділом освіти угоду на постачання вугілля бурого на загальну суму 300 тис.грн.

Таким чином, службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для вказаного ТзОВ, завдали інтересам держави в особі відділу освіти матеріальної шкоди на загальну суму 300 тис.грн.

Санкцією ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення) передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття