ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві хочуть зробити підземний перехід і підвісний міст

Перехід планують облаштувати у центрі міста, під мостом на вул. Космонавта Беляєва, а підвісний міст мають намір збудувати поблизу Свято-Миколаївського монастиря
Depo.
28 листопада 2015 10:41
ФОТО: depo.ua
У Мукачеві хочуть зробити підземний перехід і підвісний міст
У Мукачеві хочуть зробити підземний перехід і підвісний міст

Про це під час круглого столу з обговорення розвитку велоінфраструктури міста повідомив перший заступник міського голови Мукачева Ростислав Федів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Голос Карпат.

З його слів вже розглядалася можливість будівництва підземного переходу від "Венеції" до пам’ятника "Великій воді". Проте виникли труднощі з реалізацією даного задуму, адже під мостом знаходиться чимало комунікацій. Наразі проектанти шукають вирішення даної проблеми, ймовірно, перехід буде облаштовано під мостом із парку на вулиці Валенберга з урахуванням потреб і пішоходів і велосипедистів.

Також, начальник відділу відділу експлуатації житлового фонду та інфраструктури міста УМГ Мукачева Володимир Алмашій розповів про наміри щодо будівництва підвісного мосту в районі Свято-Миколаївського монастиря. Таким чином у генплан міста мають намір внести концепцію велосипедного руху по дамбі річки Латориця.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття