ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ)

"На місця передамо більше доріг, щоб місцеві ограни влади могли ремонтувати всі дороги, які найбільш пріоритетні", - пообіцяв міністр
Depo.
15 травня 2015 13:32
ФОТО: depo.ua
Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ)
Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ)

Як відомо, у Міністерстві інфраструктури України сподіваються вже цього року децентралізувати дорожнє господарство: на місця передадуть гроші для експлуатації автошляхів. А ще, за словами Андрія Пивоварського, на основі аналізу системи автодору буде реформовано офіс управляння, і буде створена нова управлінська структура яка буде значно менша, компактніша і більш гнучка.

Як допоможе це Закарпаттю - ніхто стовідсотково сказати не береться. Поки що фінансових ресурсів не вистачає навіть на виконання ямкового ремонту. До прикладу, якщо 7 років тому фінансування доріг області складало 220 млн.грн. (в доларовому еквіваленті 29 млн.) і вже тоді воно було дуже далеким від потреби, то нинішнього року фінансування складає всього 67 млн.грн. (у доларовому еквіваленті 2,4 млн.), а основні дорожні матеріали здорожчали у 3-4 рази, розповіли Закарпаття.depo.ua в Службі автомобільних доріг у Закарпатській області

Пропонуємо кілька фото найнебезпечніших доріг краю, де можна залишити не тільки автозапчастини і колеса автівок, а ще й власні нерви та здоров'я. На жаль, в області є значно більше аварійних ділянок і, щоб не втрапити в халепу, водіям доведеться розраховувати на власну пильність. 

 

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 1

1.Рахівщина, село Усть Чорна. Подивитися, де починається Тиса, тепер практично неможливо,на цих дорогах вже ламаються навіть позашляховики.

 

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 2

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 3

2. Синевирський перевал є одним з найнебезпечніших автошляхів. Тут, окрім загального жахливого стану автошляхів, ще є дві ділянки у аварійному стані. Підпірна стінка, споруджена для утримання зсуву землі на дорогу, ніколи не знала ремонту.
Дорожній відбійник на Тереблянському перевалі зник ще п'ять років тому. На сьогодні залишилося 20 см дорожнього покриття, у прірві опинилося чотири метри.

 

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 4
3. Драгобрат - така собі дика зона - дивовижна та унікальна природа. Любителі зимніх видів спорту та літніх краєвидів вже давно знають - потрапити до курортної зони можна тільки на "лютих" позашляховиках. Місцеві вже навіть започаткували власний бізнес з транспортування туристів.

 

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 5

4. Виноградівський район. Чим ближче до кордону - тим ситуація з автошляхами гірша. Місцеві кажуть, доводиться червоніти перед іноземними гостями, яких тут чимало за наші дороги

 

Чи допоможе новий Укравтодор закарпатським дорогам (ФОТОФАКТ) - фото 6

5. Тячівський район, с.Тересва. На місцеві дороги загального користування цьогоріч виділили 1 мільйон 815 тис. грн.., що в чотири рази менше, ніж в минулому році. Тож, схоже, лопата дорожників тут помічена не буде.