ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черговий урядовець з Києва побачив спортивний потенціал Закарпаття

У рамках дводенного робочого візиту на Закарпаття заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович ознайомився зі спортивними об'єктами краю
Depo.
11 червня 2015 14:04
ФОТО: depo.ua
Черговий урядовець з Києва побачив спортивний потенціал Закарпаття
Черговий урядовець з Києва побачив спортивний потенціал Закарпаття

Урядовець відвідав стадіон "Спартак", де займається школа олімпійського резерву, спорткомплекс "Юність", спортивно-оздоровчий комплекс УжНУ. оглянув стадіон "Авангард", який знаходиться у довгостроковій оренді ФК "Говерла", пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

У минулому "Авангард" був базою олімпійської підготовки з легкої атлетики. Нині ж штучне покриття бігових доріжок та секторів повністю зношене і не дозволяє проведення змагань з легкої атлетики навіть обласного рівня.

Заступник міністра до Мукачева, де відвідав стадіон "Харчовик" та спортивно-оздоровчий комплекс ДЮСШ. Власники стадіону ініціювали створення на цьому спортивному об'єкті бази олімпійської підготовки з легкої атлетики, частково підготовлені відповідні документи.

У Берегові Войтович оглянув колишню базу олімпійської підготовки з фрістайлу та художньої гімнастики, яка довгий час знаходилася в оренді приватних структур та занепала. З 2014 року спортивну базу, яка охоплює плавальний басейн з термальною водою, спортивний, гімнастичний, тренажерний зали, а також готель на 140 місць з харчоблоком повернуто у безпосереднє керівництво Центральної ради ФСТ "Колос".

Ярослав Войтович наголосив, що у Закарпаття величезний потенціал для організації спортивних зборів та проведення змагань.

"Необхідна лише політична воля та бажання держави підтримати край у розбудові та вдосконаленні спортивної інфраструктури", - зазначив заступник міністра молоді та спорту. 

Це не перший урядовець такого рівня, який побував на Закарпатті з подібною місією. Попередники Войтовича також любили навідуватися в область і наголошувати на необхіності політичної волі та підтримки держави.

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua