ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через вирубку лісів у водозабір Воловця тече брудна вода (ВІДЕО)

Під час опадів воловецькі гірські струмки вже не такі прозорі. Жовтуватого забарвлення їм додає бруд, який стікає з лісорубок у ріки невеликими потічками
Depo.
3 червня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua
Через вирубку лісів у водозабір Воловця тече брудна вода (ВІДЕО)
Через вирубку лісів у водозабір Воловця тече брудна вода (ВІДЕО)

Така ситуація для селища не рідкість. Та головна проблема, що несуть весь цей бруд річки прямо у місцевий водозабір, пише Закарпаття.depo.ua.

Та директор комунального підприємства запевняє: Воловець без чистої води не залишиться. На водозаборі постійно чергує оператор, який контролює за наповненням резервуару водою.

Зазвичай басейн наповнений до країв, однак, зараз воду доводиться час від часу то випускати, то набирати знову. Торік на водозаборі побудували додаткове русло для річки, щоб тут завжди була чиста проточна вода, та велика злива у серпні його повністю зруйнувала.

Працівники водозабору кажуть: нині коштів на відвід течії просто немає.
Очищати таку брудну воду - додаткові витрати для підприємства, однак іншого виходу немає. До абонентів потрапляє чиста вода, запевняє директор підприємства. На фільтрах за допомогою цеоліту вона очищається, також тут її знезаражують, і лише згодом потрапляє у крани волівчан.