Частину філармонії в Ужгороді незаконно передали в оренду, - прокуратура

Прокуратура в суді вимагає розірвати договір оренди приміщень будівлі обласної філармонії в Ужгороді

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Ужгородська місцева прокуратура звернулась з позовом до Господарського суду інтересах держави в особі Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації про визнання договору оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії у місті Ужгороді недійсним.

Встановлено, що у травні 2017 року між Закарпатською обласною радою та приватним підприємством було укладено договір оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії, яка, відповідно до рішення виконавчого комітету Закарпатської обласної ради, є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Всупереч приписів Закону України "Про охорону культурної спадщини", органом охорони культурної спадщини ОДА не погоджувалось надання вказаних приміщень в оренду. Також встановлено, що всупереч вимог цього ж Закону орендарем не укладено охоронний договір із органом охорони культурної спадщини.

Тому Ужгородська місцева прокуратура подала позов до Господарського суду Закарпатської області в інтересах держави в особі Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації про визнання договору оренди недійсним та повернення державі майна пам'ятки архітектури місцевого значення вартістю 306 тис грн.

Нагадаємо, на ПП "Ужгород" в обшивці авто виявили 490 пачок контрабандних сигарет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook