ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Борги закарпатців за газ зросли на 25 мільйонів гривень

Cтаном на 1 квітня 2015 року заборгованність побутових споживачів за спожитий природний газ на території Закарпатської області склала 111,1 млн. грн., що на 24,9 млн грн.більше, ніж на початок опалювального періоду
Depo.
28 квітня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua
Борги закарпатців за газ зросли на 25 мільйонів гривень
Борги закарпатців за газ зросли на 25 мільйонів гривень

Через вкрай нестабільну економічну ситуацію у країні рівень заборгованості  за надані послуги відчутно зріс. Зокрема, за підсумками опалювального періоду сукупний борг споживачів області збільшився на майже 29 відсотків, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу ПАТ "Закарпатгаз".

"Складна економічна ситуація у країні, різкий спад доходів з урахуванням стрибків на валютному ринку вже призвели до збільшення заборгованості населення за спожитий природний газ. Значне підвищення ціни на газ та інші комунальні послуги беззаперечно негативним чином вплине на платоспроможність наших клієнтів. Єдине що можна порадити сьогодні - вчасно подати необхідні документи в органи соціального захисту населення для оформлення субсидії", - відзначає заступник голови правління з питань газопостачання Денис Черненко.

У даній ситуації несвоєчасно оплачені послуги, через які ймовірне виникнення масової заборгованості у споживачів перед ПАТ "Закарпатгаз" поставлять під загрозу надійну роботу аварійних та експлуатаційних служб.

Нагадаємо, що соціальна допомога з боку держави у вигляді субсидії призначається лише у разі відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги. Отже споживачі, які бажають отримувати субсидію, спрямованої на часткове відшкодовання витрат на комунальні послуги, повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати за газ.