ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Блондинка з "ВІА Гри" не бачить еротичні сни і вже півтора року не займається "цим"

Закарпатська знаменитість Еріка Герцег встигла дати численні інтерв’ю різним виданням
Depo.
17 січня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Блондинка з "ВІА Гри" не бачить еротичні сни і вже півтора року не займається "цим"
Блондинка з "ВІА Гри" не бачить еротичні сни і вже півтора року не займається "цим"

Найбільш неординарні запитання й відповіді на них згадує Depo.Закарпаття з посиланням на ДЗ.

Еріці приписують бурхливе кохання з угорським консулом. За словами самої Еріки, вони зустрічались понад три роки. Але до весілля справа не дійшла, хоча любимий всіляко підтримував потуги дівчини в модельному бізнесі, її відверті фотосесії для чоловічих журналів й нарешті виступи в оновленій ВІА Грі. Та настав момент і закохані розійшлись. Її партнер з тих пір одружився, а дівчина дотепер не може відійти від цього розлучення.

​ "Я не готова до нових зв’язків. Маю потребу на сильнішого від мене чоловіка, який би міг тримати мене в руках. На жаль, таких не багато, а можливо не існує взагалі.

За словами Еріки, вона півтора року не мала сексуальних стосунків.

"Навіть не пригадую, коли займалась цим востаннє. Але живу і виглядаю нормально. Я не фригідна, люблю секс, але можу обійтись і без нього. Хоча мене турбує, що не маю еротичних снів. Я досить важка особистість. Не маю потреби на надто гарного чоловіка. Зі своїм колишнім познайомились на світській вечірці, коли стояли по різні боки сервірованого стола. Тоді одразу зрозуміла, що він – мій. Почала ревнувати, хоча він тоді не знав навіть мого імені. Звикла ревнувати, бо після цього настає надзвичайно чудовий секс".

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття