Ближче до влади: В мерії Ужгорода стажуватимуться студенти (ФОТО)

Під час першого набору виявили бажання стажуватися 19 студентів Ужгородського національного університету – із юридичного, економічного, математичного, факультету історії та міжнародних відносин, суспільних наук, філологічного та медичного факультетів

Ближче до влади: В мерії Ужгорода стажув…

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба міськради.

Напередодні в Ужгородській міській раді відбулося засідання експертної ради, під час якої проходили співбесіду студенти УжНУ – кандидати на стажування у міській раді. Набір студентів на програму стажування "Перший кар'єрний крок" проводиться у рамках реалізації "Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ "Ужгородський національний університет" та Ужгородською міською радою".

Під час першого набору виявили бажання стажуватися 19 студентів Ужгородського національного університету – із юридичного, економічного, математичного, факультету історії та міжнародних відносин, суспільних наук, філологічного та медичного факультетів тощо.

Для проходження стажування кандидати заповнили аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради, анкети можна було подавати до 1 жовтня. Учора ж зі студентами спілкувалися члени експертної ради. Стажування триватиме протягом двох місяців у вільний від навчання час у структурному підрозділі міської ради за спеціальністю, за якою студент здобуває освіту. Це повноцінне стажування, тому тих, хто успішно його пройде, зарахують до кадрового резерву міської ради.

Читайте також: Ужгородська мерія шукає "господаря" для парку "Підзамковий"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook