Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку

На вулиці стає все спекотніше, синоптики зниження температури повітря не обіцяють, а українці намагаються всіма засобами забезпечити собі комфорт

Більше чилі, язик в трубочку та білизна…

Якщо багато води, легкий одяг, охолодження льодом та морозиво не допомагають, існують альтернативні методи, як пережити спеку та добре себе почувати. Закарпаття.depo.ua підібрало кілька незвичайних засобів.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 1

1. Гарячий душ і чай
Забудьте про прохолодний і навіть теплий душ! Ставайте під таку гарячу воду, яку тільки зможете витримати. Тоді після 50-60-градусної води 30-40 градусів повітря - просто благодать. Прийнявши гарячий душ, температура повітря в квартирі вже не здаватиметься такою нестерпною. Секрет гарячого чаю (але тільки зеленого) у тому, що він має елементи, які знижують температуру тіла і активуються саме тоді, коли чай гарячий. Чорний чай тут не допоможе.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 2

2. Сила думки
Не потрібно витрачати гроші на кондиціонери та вентилятори. Просто подивіться на картинку з зображенням зими. Цей спосіб пов'язаний з психологією. Вчені стверджують, що власними думками і силою волі можна добитися полегшення симптомів, пов'язаних зі спекою. Допомогти в цьому може перегляд картинок і фільмів з зимовими сюжетами протягом деякого часу.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 3

3. Язик у трубочку
Дихальні вправи - пранаяму Сіталі потрібно виконувати 3-5 разів на день. Крім охолодження організму, ця пранаяма чудово очищує кров. Сіталі - "прохолодний" - дихання, яке охолоджує. Для виконання потрібно скласти язик трубочкою. Вдихаємо повітря через цю трубочку, потім язик забираємо і видихаємо носом. Індуси переконують: саме такий спосіб сильно охолоджує організм.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 4

4.Чим гостріше - тим краще
Малайці вірять, що зі спекою їм допомагає боротися дуже гостра їжа. Чим гостріша страва, тим сильніше потієш, тим швидше охолоджуєшся. Тому більше перцю і гострих приправ!

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 5

5. Постільна білизна у морозилці
У спеку буває просто неможливо заснути. Щоб відчути прохолоду та комфорт, звільніть морозилку від заморожених продуктів - і поставте туди свою постільну білизну. Декілька годин "замороження" дозволить вам заснути, відчуваючи свіжіть та комфорт. Повторюйте щовечора.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 6

6. Кондиціонер власними руками
Якщо ви не щасливий власник кондиціонеру, а грошей купити поки не назбирали, існують простіші способи знизити температуру повітря у приміщенні. Візьміть декілька пластикових пляшок з водою і поставте у морозилку. Потім заморожену воду у пляшках поставте перед вентилятором. На декілька годин вам забезпечений прохолодний приємний потік повітря, який знизить температуру у приміщення на 2-3 градуси.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 7

7. Мокрі вуха
Ефективний спосіб відразу відчути прохолоду - змочити за вухами холодною водою. Або ж просто потерти вологою серветкою. Результат чудовий. До того ж це дешево.

Більше чилі, язик в трубочку та білизна у морозилці: незвичайні способи подолати спеку - фото 8

8. Закарпатський метод: тікайте!
До води, у гори, у затінок - не важливо, головне: врятуватися від палючого сонця. Цими вихідними синоптики обіцяють на Закарпатті 36-38 градусів, у горах - на кілька градусів нижче. Чимало краян виїжджають у гірські райони до прохолодних потоків та водоспадів. Серед лісу, у тіні та ще й з рятівною водою - чи не найкращий спосіб перебути спеку. Біля басейнів, озер, на берегах річок - не проштовхнутись. Тут можна не тільки охолодитися, а й засмагнути. Головне - в міру. Пильнуйте!

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme