Бідні газовики "просвітили" закарпатців, куди йдуть гроші, сплачені за дорогий газ

"Закарптагаз" пояснив краянам, як розподіляються кошти, що надходять від побутових споживачів

Задля того, щоб розвіяти міф про надприбутки, які отримують облгази, закарпатські газовики продемонстрували алгоритм розподілу коштів, отриманих від споживачів, пише Закарпаття.depo.ua.

За інформацією фахівців відділу зв'язків із громадськості, кошти, які надходять за сплачений газ розподіляються за схемою, перебаченою державним регулятором: з кожних 7,188 грн., сплачених побутовими споживачами Закарпатської області за використаний куб. м газу, кошти розподіляються таким чином:  власник газу НАК "Нафтогаз України" отримує 5.03 грн. від усієї суми; на сплату податків і зборів йде 1,4 грн. від суми; ПАТ "Укртрансгаз" та інші компанії за послуги з транспортування газу магістральними газопроводами отримують 0,02 грн; ПАТ "Закарпатгаз" за послуги з транспортування і постачання газу розподільними мережами 0,74 грн. від суми.

Сплачені кошти надходять на рахунки зі спеціальним режимом використання, які відкриті ПАТ "Закарпатгаз" у державному банку (на сьогодні це Закарпатське обласне управління АТ "Ощадбанк"). Отже, зі сплачених споживачем коштів за 1 куб. м газу ми отримаємо всього 0,74 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook