ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бескидський тунель "пробили" вже на 1300 метрів (ВІДЕО)

На гірському перевалі в Карпатах, на перегоні Бескид – Скотарське, цілодобово тривають роботи з будівництва двоколійного Бескидського тунелю
Depo.
6 липня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua
Бескидський тунель "пробили" вже на 1300 метрів (ВІДЕО)
Бескидський тунель "пробили" вже на 1300 метрів (ВІДЕО)

Як повідомили у прес-центрі Укрзалізниці, станом на 6 липня будівельники вже пройшли 1308 метрів верхнього уступу. Ця робота - проходка (вибірка гірської породи для створення штучної пустоти) - найскладніший етап спорудження важливого об'єкту. На темпи виконання робіт впливає характер гірської породи, пише Закарпаття.depo.ua.

Після закінчення проходки тунелю, залізничники прокладуть колії, мережі зв'язку та електрифікують цю дільницю.

Згідно з основними техніко-економічними показниками проекту, довжина тунелю становитиме 1,765 км, ширина - 10,5 м, висота - 8,5 м. Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Новий тунель будується на відстані 30 метрів від існуючого.

Нагадаємо, що роботи з будівництва нового Бескидського тунелю розпочато 29 жовтня 2013 року та планується закінчити у І кварталі 2017 року.

Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60 % транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

 

Більше новин про життя Закарпатської області читайте на zak.depo.ua