Бескидський тунель освятили владики трьох конфесій (ФОТО)

У ході урочистостей Петро Порошенко поспілкувався з владиками та залізничниками-тунелепрохідниками, після чого відкрив пам'ятну дошку про найбільший за останні десятиліття інфраструктурний проект України

Бескидський тунель освятили владики трьо…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

У Воловецькому районі на залізничному перегоні "Бескид – Скотарське" за участі президента України відбулося урочисте відкриття новозбудованого двоколійного Бескидського тунелю.

Символічно, що освятили масштабний інфраструктурний проект владики трьох християнських конфесій: єпископ Ужгородський і Закарпатський Української православної церкви Київського патріархату Варсонофій, єпископ Мукачівський і Карпатський Української автокефальної православної церкви Віктор та архієпископ Мукачівський і Ужгородський Української православної церкви Московського патріархату Феодор. На західному порталі тунелю із закарпатського боку залізничники встановили статуетку Святої великомучениці Варвари, покровительки гірників та тунелепрохідців.

У ході урочистостей Петро Порошенко поспілкувався з владиками та залізничниками-тунелепрохідниками, після чого відкрив пам'ятну дошку про найбільший за останні десятиліття інфраструктурний проект України.

Нагадаємо, що Порошенко поспілкувався і з жителями Волівця. Після відкриття Бескидського тунелю президент України проїхався у кабіні машиніста.

Дивіться також, як красуні-закарпаточки зустрічали Порошенка хлібом-сіллю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook