Берегово прийняло бюджет на наступний рік

Наступного року бюджет міста становитиме 271 027 300 гривень

Про це повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк на своїй сторінці у "Фейсбуці", пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 14 грудня, головний фінансовий документ Берегова на 2019 рік схвалено на черговій сесії міськради.

Місто поставило собі за мету заробити понад 147 млн грн власних доходів, вклавши їх у розвиток, будівництво, благоустрій, освіту Берегове. У 2019 році на освітню галузь буде спрямовано 107 млн грн, з них на зарплату з нарахуванням для працівників освіти 87,4 млн грн, на енергоносії – 9,3 млн грн. Понад 1,5 млн грн передбачено на утримання позашкільної освіти, 6,7 млн грн на утримання школи естетичного виховання, 1,6 млн грн – капітальний ремонт закладів освіти.

Видатки по галузі складуть 3,5 млн грн, з них на зарплату з нарахуванням для працівників культури 2,5 млн грн, на енергоносії – 0,5 млн грн.

На підтримку спортивної галузі передбачено 1,1 млн грн, з них на утримання дитячої спортивної школи - 0,9 млн грн та на розвиток фізичної культури і спорту – 0,2 млн грн.

У цілому 86,6 млн грн буде витрачено на соціальну сферу міста, з них 81,0 млн грн – субвенції з державного бюджету. За рахунок власних надходжень 3,3 млн грн спрямовується на підтримку міського територіального центру та 1,5 млн грн на виконання програм соціального захисту населення (в т.ч. на матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення).

На благоустрій міста спрямовується 11,4 млн грн, для будівництва та реконструкції об'єктів житлово-комунального господарства – 4,8 млн грн, на утримання доріг ( поточний та капітальний) – 16,4 млн грн.

На діяльність у сфері екології та природоохоронні заходи з міського бюджету спрямовуються 1,2 млн грн.

Нагадаємо, 13 грудня під час сесії Закарпатської обласної ради депутати схвалили бюджет області на 2019 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття