Beauty Around Me проходить цими днями в Ужгороді (ФОТО)

У фестивалі беруть участь представники Словаччини, Угорщини, Індії, Сполучених Штатів Америки, країн Африки та всіх куточків України

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба міськради.

ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль Beauty Around Me проходить цими днями в Ужгороді. Урочисто відкрили його 20 вересня на конференції, де представники різних національностей розповідали, звідки вони родом та які особливості їхніх культур. Після офіційних привітань молоді люди презентували свої країни, розповідали про поширені там традиції, їжу, музику, одяг тощо.

У фестивалі беруть участь представники Словаччини, Угорщини, Індії, Сполучених Штатів Америки, країн Африки та всіх куточків України. Вони зможуть обмінятися досвідом, традиціями, пізнати культуру інших народів, – зазначають організатори. Фестиваль проходить під гаслом "Єдині в різномаїтті". Програма передбачає різноманітні інтелектуальні ігри, роботу в міжнаціональних командах, екскурсії, обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики в різних країнах та регіонах України, ярмарок культур, концертну програму, крос-культурні вечірки тощо.

У суботу, 22 вересня, ужгородців та гостей міста запрошують на власне фестивальну частину заходу, яка розпочнеться о 15:00 на площі Театральній та триватиме до 22:00. Фінальним акордом стане фаєр-шоу.

Нагадаємо, що на Закарпатті стартував Міжнародний туристичний тиждень. До Ужгорода з'їхалося понад 15 кінопродюсерів і режисерів з України та з-за кордону. Спільно обговорили потенціал краю для зйомок тут нових проектів різних жанрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття