ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батл "Погорєлов-Волошин" продовжується: заступника позбавили повноважень

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов відібрав у свого першого заступника повноваження у сфері ЖКГ. Іван Волошин із коментарем не забарився
Depo.
14 квітня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
Батл "Погорєлов-Волошин" продовжується: заступника позбавили повноважень
Батл "Погорєлов-Волошин" продовжується: заступника позбавили повноважень

Відсьогодні заммера займатиметься питаннями культури, молоді та спорту, пише Закарпаття depo.ua, з посиланням на Голос Карпат.

"Мені хочеться вірити, що Віктор Володимирович прийняв таке рішення, враховуючи мій досвід роботи у культурній сфері, моє захоплення спортом (я займаюся кожен день) і нарешті, я думаю, у зв'язку з тим, що я досі молода людина. ...А якщо серйозно, то ви ж розумієте, у нас є конфлікт між різними баченнями життєдіяльності міста.

Віктор Володимирович зробив спробу руками ручних активістів роздмухати конфлікт між мною і громадськістю і на цій підставі усунути мене від керівної посади, бо я йому заважаю в його планах життєвих. Тому що я вважаю, що місто Ужгород існує не для того, щоб у Віктора Володимировича і в його сім'ї все було в житті добре. Але це було прогнозовано.

Ми сьогодні з колегами сміялися, що дивно, що він взагалі всі повноваження у мене не забрав. Він, безумовно, має на це право, але це, без сумнівів, пов'язано із його сумбурними спробами якось відігратись. І це викликає посмішку», - заявив Волошин.

Нагадаємо, міський голова Віктор Погорєлов підписав розпорядження про перерозподіл функціональних обов'язків, яким змінив сферу впливу своїх заступників.