ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Баранинська ТВК скасувала реєстрацію одного із кандидатів-"двійників"

За 26 депутатських мандати на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ Закарпатської області змагатимуться 154 кандидати у депутати

Depo.
12 жовтня 2017 18:13
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Громадянську мережу "ОПОРА".

10 жовтня Баранинська сільська виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати по виборчому окрузі №3 Івана Бисаги (самовисуванець) на підставі його письмової заяви від 9 жовтня.

Згідно з частиною 3 статті 47 Закону України "Про місцеві вибори" територіальна виборча комісія може скасувати рішення про реєстрацію кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости не пізніше ніж за 18 днів до дня голосування (до 10 жовтня включно).

Відповідно, за 26 депутатських мандати на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ Закарпатської області змагатимуться 154 кандидати у депутати. По третьому виборчому окрузі (село Баранинці) було зареєстровано кандидатів-самовисуванців з однаковими прізвищами - так званих "кандидатів-двійників": Бисагу Юрія Юрійовича, Бисагу Івана Михайловича та Бесагу Юрія Петровича. Тепер, на окрузі залишилось двоє кандидатів зі схожими прізвищами: Юрій Бисага та Юрій Бесага.

Нагадаємо, Баранинська ТВК сформувала 26 виборчих округів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття