Балога-син поскаржився Гройсману на "вбиту" об'їзну і вимагає її ремонту

Мукачево вимагає від власників об'їзної дороги – ОДА та Державного агенства автомобільних доріг - відремонтувати її

Балога-син поскаржився Гройсману на "вби…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

Мукачівський міський голова Андрій Балога звернувся до Кабінету міністрів України, Закарпатської ОДА, Державного агенства автомобільних доріг, міністерства інфраструктури, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області з вимогою відремонтувати об'їзну дорогу та шляхопровід, який є на балансі ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

"Це об'їзні дороги, які ведуть до міжнародних пунктів в напрямках державних кордонів України з Угорщиною, Словаччиною, Румунією. Зокрема, це дороги сфери управління Закарпатської обласної державної адміністрації – об'їзна міста Мукачева протяжністю 9,1 км, яка проходить по вулицях Сорочій, Підгорянській, Берегівській об'їзній, Крилова, Пряшівській, Об'їзній та вул. Берегівська протяжністю 4,2 км., яка належить до сфери управління Державного агенства автомобільних доріг. Шляхопровід по вул. Берегівська об'їзна перебуває у сфері управління Державного агентства автомобільних доріг, також знаходиться у незадовільному стані та не може забезпечити безпечний проїзд міжнародного транзитного транспорту.

Балансоутримувачі доріг протягом зими не утримують їх в належному стані, дороги не прибираються від снігу. Цими дорогами та шляхопроводами проходить великий транзитний вантажопотік, навантаження є надмірним, а технічний стан споруд є незадовільним, тому вони потребують капітального ремонту. Через неможливість проїзду цими дорогами цього тижня склалася вкрай критична ситуація – сотні одиниць транспорту заблокували проїзд до міжнародних пунктів пропуску, спричинивши транспортний колапс в межах цілої Закарпатської області. Наразі в Мукачеві інших об'їзних шляхів для руху транзитного транспорту не існує.

Аварійний стан шляхопровода та об'їзної може паралізувати міжнародне сполучення, або призвести до техногенної катастрофи, наслідком якої можуть бути матеріальні, фінансові втрати", - йдеться у листі.

Мукачівська міська рада вимагає віднайти кошти для проведення реконструкції зазначених шляхопровода й під'їзних доріг з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, що можуть дестабілізувати як соціальну так і економічну ситуацію в Закарпатській області.

Читайте також: Муніципали Мукачева "полювали" на "оленів"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook