Аваков назвав одну з основних версій замаху на начальника УЗЕ Закарпаття

Міністр внутрішніх справ України заявив, що замах на вбивство - це була спрямована акція, спроба зупинити діючій підрозділ поліції, якій на Закарпатті ефективно бореться із контрабандними проявами

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу МВС.

В бік начальника управління захисту економіки Закарпаття Департаменту захисту економіки Національної поліції України Андрія Іванків було здійснено п’ять пострілів. Серед основних версій замаху - його ефективна робота по боротьбі з контрабандною та позиція по забезпеченню законності виборчого процесу . Про це сьогодні, 11 липня, під час брифінгу заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сьогодні вранці сталася надзвичайна подія. Було здійснено п’ять пострілів в нашого офіцера на Закарпатті, коли він їхав на роботу. Це була спрямована акція, спроба зупинити діючій підрозділ поліції, якій на Закарпатті ефективно бореться із контрабандними проявами", - сказав Аваков.

Міністр додав, що протягом останніх декількох місяців поліцією ведеться системна атака на всю контрабандну інфраструктуру Західного регіону. "І ми бачимо, що несумлінні люди у такий спосіб намагаються чинити опір. Хочу заявити, що це нас ні в якій мірі не зупинить, а навпаки робить більш рішучими", - сказав Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що гроші, які правопорушники отримають від збуту контрабанди, можуть бути використані при спробах втручання у виборчий процес. "На контрабандні, брудні гроші, намагаються в тому числі втрутитися у виборчий процес, який зараз проходить на Закарпатті, у Львівській області, Івано-Франківській області. У нас достатньо і сил, і честі чинити цьому опір", - сказав Арсен Аваков. 

Нагадаємо, що сьогодні зранку на вуд. Загорській в Ужгороді невідомі обстріляли авто начальника УЗЕ закарпатської поліції.

Правоохоронці з’ясовують причини та встановлюють осіб, причетних до обстрілу автомобіля керівника структурного підрозділу поліції Закарпаття .

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття