Антиугорські борди на Закарпатті – це провокація російських спецслужб, - Москаль

Голова Закарпатської ОДА каже,що безпосередніх виконавців провокації зараз розшукують правоохоронці, але методи і стиль виконання вказують на те, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Розклеєні в ніч на суботу в кількох районах Закарпаття борди із зображеннями діячів політичної партії ТУКЗ (Товариство угорської культури Закарпаття) та антиугорськими надписами Закарпатська облдержадміністрація розцінює як примітивну провокацію російських спецслужб.

"Безпосередніх виконавців провокації зараз розшукують правоохоронці, але методи і стиль виконання вказують на те, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ, яка вже кілька років намагається розсварити на Закарпатті українців і угорців. У квітні минулого року на адміністративній межі Виноградівського й Берегівського районів так само вночі були встановлені стели з провокаційними надписами угорською мовою. До речі, ті надписи були зроблені з помилками, як і теперішні, скальковані з російської мови. У лютому цього року в Ужгороді двічі підпалювали офіс ТУКЗ. Ці злочини розкриті, встановлено, що за ними стоять російські спецслужби. Робимо все, щоб розкрити й теперішню провокацію. Уже доведено, що такі примітивні речі на Закарпатті не працюють, на них не ведуться ні українці, ні угорці", - заявляє Москаль.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 20 жовтня, в кількох районах Закарпаття невідомі розклеїли борди із зображеннями діячів політичної партії Товариства угорської культури та надписом "Зупинимо сепаратистів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Москаль