Андріїв заявив про бажання "подружитися" з прибалтійськими та шведськими містами (ФОТО)

Дипломати з чотирьох країн перебувають на Закарпатті з робочою поїздкою

Андріїв заявив про бажання "подружитися"…

Про це повідомили у прес-службі Ужгородської міськради, пише Depo.Закарпаття.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні зустрівся з керівниками дипломатичних установ Естонії, Латвії, Литви та Швеції: Гертом Антсу – Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні; Марюсом Януконісом – Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні; Юрісом Пойкансом – Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні; Маргусом Сярглеппом – заступником Голови Місії Посольства Естонської Республіки в Україні; Луїз Морсінг – заступником Голови Місії, Першим Секретарем Посольства Швеції. Їх супроводжував Надзвичайний та Повноважний Посол України Ігор Дір.

Дипломати перебувають на Закарпатті з робочою поїздкою, цікавляться ситуацією в краї, туристичним, економічним потенціалом, можливими напрямками співробітництва.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що регіон, Ужгород – багатонаціональні, мультикультурні, мають дуже багату історію і традиції, люди тут дуже толерантні і гостинні, тому запрошуємо приїздити, відпочивати, готові до співпраці, економічного, культурного партнерства.

На зустрічі йшлося про співпрацю Ужгорода з містами-побратимами, завдяки якій, крім прямих обмінів, є можливість залучати кошти за програмами європейського співробітництва. Такі контакти обласний центр Закарпаття радо б налагодив і з прибалтійськими та шведськими містами.

Гості відзначали туристичну привабливість Ужгорода і Закарпаття загалом, зручне, зокрема для європейських туристів, географічне та логістичне положення, цікавилися, як вирішуються питання оновлення, розвитку інфраструктури, які перспективи відновлення авіасполучення тощо.

Нагадаємо, в Ужгороді урочисто відкриють першу бочку молодого вина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook