Андріїв пропонує обновити 10-20 метрів "набки", а там "подивимось"

В Ужгородській міській раді відбулася чергова зустріч щодо капітального ремонту набережної Незалежності, на яку запрошували всіх охочих

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба міськради.

Питання, що вже кілька тижнів жваво обговорюється, зібрало у великому залі міської ради представників громади, керівництво міста, депутатів – Верховної Ради, Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад, попередніх керівників Ужгорода, журналістів, архітекторів, митців, керівника фірми-підрядника, яка виграла тендер на проведення робіт тощо.

На початку зустрічі Богдан Андріїв вкотре розповів про заплановані в рамках капітального ремонту роботи на набережній Незалежності: на тротуарі між липами замінити бруківку радянської доби, встановити нові лавиці, сміттєві урни, світильники, зняти старий асфальт на проїжджій частині та поставити новий, у проекті нема жодного слова про видалення дерев чи заміну старої чеської бруківки. "Проект капітального ремонту пройшов державну експертизу, проведено тендерні закупівлі через систему Прозоро, визначено переможця торгів, з яким, відповідно до чинного законодавства, укладено договір на виконання робіт. Усі процедури дотримані", – наголосив міський голова.

Мер підкреслив, що також виступає за повний громадський контроль робіт, які проводитимуться на набережній, на всіх без винятку етапах, підряднику запропонував укласти трудові угоди та офіційно долучити когось від громадськості, фахівців-біологів, істориків, якщо хтось зголоситься. Запропонував, крім того, дати можливість підряднику викласти 10-20 метрів нової бруківки, запросити всіх охочих оглянути і вже тоді говорити, чи влаштовує якість робіт; поставити кілька бордюрів і також на місці вирішувати: залишати старі чи ставити нові.

Нагадаємо, захищати Андріїва прийшли нардеп Горват та екс-губернатор Ледида.

Зараз в Ужгороді триває конфлікт навколо ремонту набережної між владою і громадою, яка проти поспішних робіт.

Дивіться також: SaveNabka: Як ужгородці тримають оборону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття