Андріїв розповів про світле майбутнє Ужгорода

Міський голова наголосив, що все можна реалізувати лише, якщо продовжиться децентралізація, ефективною буде співпраця центральних органів влади та органів місцевого самоврядування

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Ужгородській міськраді.

На Раді регіонального розвитку Закарпаття, яка 15 березня відбулась в Ужгороді,виступив Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Розпочав свій виступ із того, що нагадав: в Ужгороді 5-6 років тому міська влада вимушена була звертатися до підприємців з проханням не припиняти постачання продуктів у садочки та школи, адже коштів для розрахунку не було. Казначейство наприкінці року просили адресно перерахувати кошти підрядникам за виконані у місті роботи. Тобто ні про який розвиток не було й мови. Із 2015 року бюджет Ужгорода зріс утричі, так само і бюджет розвитку. Громада отримала можливість спрямовувати кошти на реалізацію програм і проектів, про які не згадували десятиліттями.

Саме завдяки децентралізації в Ужгороді, – наголосив Богдан Євстафійович, – стало можливим робити капітальні ремонти та реконструкції міських шляхів, кількох площ, дворів багатоповерхівок, відремонтували лікарні та сімейні амбулаторії, забезпечити їх сучасним обладнанням і комп’ютерами, наводити лад у наших школах та садочках. Уперше з часів незалежності змогли придбати для міста комунальний транспорт – 10 сучасних, комфортних, великої пасажиромісткості автобусів уже працюють на вулицях Ужгорода, в цьому році плануємо закупити ще стільки ж.

Торік почали реконструкцію найбільшого стадіону міста, за кошти Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та європейських партнерів, уже зовсім скоро там можна буде проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів. Абсолютно нового вигляду завдяки коштам із державного бюджету набуває набережна Незалежності, наближається до завершення і капітальний ремонт площі Шандора Петефі.

Також міський голова наголосив, що все можна реалізувати лише, якщо продовжиться децентралізація, ефективною буде співпраця центральних органів влади та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, часть у Раді регіонального розвитку Закарпатської області взяв і президент України Петро Порошенко, який наголосив,  що Закарпаття у 2019 році отримає рекордні 870 млн грн на ремонт доріг.

Москаль розповів, як розвиватиметься Закарпаття у найближчі три роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття