ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Алкоголь вбиває закарпатських військових

Протягом трьох днів до Берегова відвезли трьох військових із алкогольним отруєнням. Двох з них відразу поклали в реанімацію. Військовий госпіталь, мукачівська поліклініка, Ужгородська поліклініка аватарів не приймають
Depo.
27 травня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua
Алкоголь вбиває закарпатських військових
Алкоголь вбиває закарпатських військових

Журналіст і волонтер Наталія Зотова у Фейсбуці опублікувала повідомлення небайдужого громадянина, який знайшов напівпритомного від алкоголю бійця, пише Закарпаття.depo.ua.

"Військовий госпіталь, мукачівська поліклініка, Ужгородська поліклініка "аватарів" не приймають. Тільки Берегове, але і там залишилось всього декілька місць!", - йдеться у повідомленні.

За неповних 9 днів оформлено 20 протоколів та направлено до суду. Тільки один одразу розглянули, присудивши штраф - 1190 грн, інші справи ще на розгляді.

"Зараз ми намагаємося впіймати машину, яка привозить алкоголь під паркан частини", - закінчується повідомлення.

"Тим часом, від алгокольного отруєння лише у мирному Мукачеві маємо вже три смерті бійців... Один з них пройшов АТО і мав контузію",  - додала до повідомлення Наталія Зотова.

Кримінальних проваджень щодо учасників АТО, які напідпитку вчинили б якісь злочини, на Закарпатті немає, - запевнив заступник начальника УМВС Закарпаття Василь Русин.