Полетимо: Аеропорт "Ужгород" отримав сертифікат EASA

Вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкриває своє небо для країни не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook, пише Depo.Закарпаття.

Аеропорт "Ужгород" відновить повноцінну роботу. Директор Украероруху Дмитро Бабейчук отримав сертифікат відповідності нормам ЄС Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від директора з польотних стандартів EASA Джеспера Расмуссена у м. Кельні (Німеччина).

Вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкриває своє небо для країни не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини.

"Украерорух продемонстрував повну відповідність європейським вимогам своїх систем менеджменту, процедур та технічного забезпечення, що є ще одним доказом визнання ролі України в авіаційній галузі європейською спільнотою та стане додатковим стимулом для розвитку транспортної інфраструктури не лише Західного регіону, а й держави в цілому", - зазначив Омелян.

Нагадаємо, представники EASA, Міністерства транспорту Словацької Республіки, Державіаслужи України та "Украероруху" здійснили перевірку аеропорту "Ужгород" на відповідність європейським вимогам.

Президент України Петро Порошенко вимагає першого авіарейсу з Ужгороду вже цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття