Аеропорт "Ужгород" "тягнутимуть" до вимог ІКАО

Міжнародний аеропорт "Ужгород" необхідно привести у відповідність до вимог першої категорії Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО)

Про це Depo.Закарпаття повідомили в прес-службі облради.

Департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА ініціює перед депутатами облради затвердити напрями діяльності та заходів на 2019 рік із виконання Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Ужгород" на 2017 – 2020 роки. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради.

Реалізація заходів цієї програми у 2019 році здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, державного фонду регіонального розвитку та доходів підприємства та сприятиме створенню іміджу привабливого аеропорту для авіакомпаній за рахунок високого рівня обслуговування літаків та належної аеродромної інфраструктури, а також розвиткові туристично-оздоровчого комплексу краю, позитивно впливатиме на його інвестиційну привабливість.

Прогнозна оцінка результату виконання даного рішення обласної ради полягає у реалізації заходів у 2019 році Програми, що забезпечить підвищення ефективності роботи та стабільність функціонування ЗОКП "Міжнародний аеропорт "Ужгород".

Нагадаємо, представники EASA, Міністерства транспорту Словацької Республіки, Державіаслужи України та "Украероруху" здійснили перевірку аеропорту "Ужгород" на відповідність європейським вимогам

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття