ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці платитимуть за воду найбільше в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Із сьогоднішнього дня підвищуються тарифи на воду, відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Максимальні тарифи встановлені у Київській, Закарпатській та Кіровоградській областях
Depo.
1 травня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua
Закарпатці платитимуть за воду найбільше в Україні (ІНФОГРАФІКА)
Закарпатці платитимуть за воду найбільше в Україні (ІНФОГРАФІКА)

У Нацкомісії відзначають, що підвищення тарифів на холодну воду пов'язано із зростанням вартості електроенергії та курсу долара, що призвело до зростання валютних кредитів для водоканалів, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на 112.ua.

Таким чином, максимальні тарифи на воду будуть встановлені у Київській, Закарпатській та Кіровоградській областях - від 10 грн за куб. м, у столиці - від 6 до 8 грн за куб. м, а найменші - у Вінницькій та Донецькій обл. - від 4 до 6 грн за куб. м.

Відзначається, що тарифи розділені на чотири групи, у кожній області встановлюються тарифи одній з 4-х груп: - від 4 до 6 грн за куб. м, - від 6 до 8 грн за куб. м, - від 8 до 9 грн за куб. м, - від 10 грн за куб. м.

 

Закарпатці платитимуть за воду найбільше в Україні (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

 

Що стосується обласного центру Закарпатської області, тона розгляд останнього засідання виконкому Ужгородської міської ради виносився Протокол громадських слухань стосовно роботи КП "Водоканал м. Ужгорода", методів покращення централізованого водопостачання і водовідведення в місті.

Члени виконкому Протокол із висновками громадських слухань розглянули, а ось, коли дійшло до голосування за пропозиції та вимоги, зазначені в ньому, та створення відповідної робочої групи, яка би озвучені на слуханнях пропозиції та вимоги вивчила, виконком питання фактично проігнорував, голосів для ухвалення рішення не вистачило.

Від сьогодні вода в Ужгороді - 12 гривень 60 копійок за кубометр.