ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Закарпатгаз" призупиняє нарахування пільг окремим категоріям громадян

З 1 липня ПАТ "Закарпатгаз" змінить умови надання пільг
Depo.
18 червня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua
"Закарпатгаз" призупиняє нарахування пільг окремим категоріям громадян
"Закарпатгаз" призупиняє нарахування пільг окремим категоріям громадян

З 1 липня 2015 року ПАТ "Закарпатгаз" нараховуватиме пільги при оплаті за спожитий природний газ виключно громадянам, котрі збережуть право на податкову соціальну пільгу, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Вона зберігається за споживачем за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід його родини в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищив величини доходу, який дає на таку пільгу право. Цьогоріч соціальна пільга становить 1710 гривень.

Такий крок робиться з огляду на набуття чинності з 1 липня 2015 року Закону України від 28 грудня 2014 року № 76-VIII "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України".

До членів сім'ї пільговика при наданні пільг належать особи, на яких згідно із вищезазначеними законодавчими актами поширюються пільги: дружина (чоловік); їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства 1 та 2 групи або інвалідами 1 групи; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

Тож ПАТ "Закарпатгаз" з 1 липня 2015 року призупиняє нарахування пільг: учасникам війни; членам сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, вдовам ветеранів війни; особам, які мають особливі (трудові) заслуги перед Батьківщиною; дітям війни; жертвам нацистських переслідувань; податковим міліціонерам на пенсії; працівникам кримінально-виконавчої служби на пенсії; міліціонерам на пенсії; працівникам служби цивільного захисту на пенсії; багатодітним сім'ям; особам, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 3 категорії; дітям, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, Водоканал Ужгорода також припиняє нараховувати пільги окремим категоріям громадян.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua